هایلی بالدوین مدل آمریکایی و نامزد جاستین بیبر

هایلی بالدوین متولد 22 نوامبر سال 1996 از خانواده ای سرشناس و هنرمند است که برای اولین بار در سن 9 سالگی در کنار خانواده اش وارد عرصه بازیگری شد پدرش، استفن بالدوین از هنرپیشه ها و کارگردان مشهور هالیوودی است هایلی بالدوین توانست بعد از حضور در چندین موزیک ویدئو اولین قراردادش را بعنوان مدل با آژانس فورد ببندد.  جالب است بدانید که هایلی بالدوین در سال 2017 به عنوان زیباترین زن جهان شناخته شد. 

هایلی بالدوین و جاستین بیبر

زندگی شخصی هایلی بالدوین و علاقمندی هایش

هایلی بالدوین از انجایی که به ارایشگری علاقه زیادی دارد معمولا آرایش صورتش را بجز در مواقعی که قصد دارد به مراسمهای مهم برود، خودش انجام می دهد و به گفته خودش اگر مدل نمی شد حتما میکاپ آرتیست می شد. مارگو رابی الگوی هایلی بالدوین در زیبایی است و اکثر اوقات مارگو را الگوی خود قرار می دهد.  

هایلی با وجود خانواده مشهوری که دارد ولی شهرت خود را حاصل زحمات و تلاشهای خودش می داند چراکه پدرش از همان دوران کودکی وی را به دور از چشم رسانه ها بزرگ کرده و هایلی در یکی از مصاحبه هایش اینچنین بیان کرده که قصد دارد فرزندان خود را به دور از چاپلوسی و دور از رسانه ها بزرگ کند چرا که شهرت و پول چاپلوسی اطرافیان را بدنبال دارد و همین باعث می شود افراد نالایقی دورت را بگیرند چرا که شما چیزهایی دارید که انها ندارند و همین دلیلی می شود برای پر ادعا شدن. 

هایلی از کودکی رقص باله را دنبال میکرد ولی بدلیل مصدومیتی که در نوجوانی دید نتوانست این حرفه را دنبال کند. از خواننده های مورد علاقه هایلی، ادل است وی عاشق صدای ادل است و در زمان ناراحتی صدای ادل می تواند او را آرام کند. 

هایلی با کندال جنر و کایلی جنر رابطه صمیمی ونزدیکی دارد حتی تتوی مشترکی با کندال روی انگشت دستشان دارند که نشان از صمیمیت زیادشان باهم است. 

هایلی علی رغم 15 میلیون دنبال کننده ای که دارد و با توجه به تمام موفقیت هایی که در حوزه مدلینگ بدست اورده، خود را یک مدل اینستاگرامی نمی داند و اعتقاد دارد: برای کسی که یک مدل اینستاگرام شود یک هدف و خط مشخص وجود دارد این در حالی که من برای چیزی که الان هستم تلاش زیادی کرده ام و می خواهم یک مدل باشم و اگر چیزی در من وجود نداشت مردم به من توجهی ننشان نمی دهند و اگر عکس های مدلینگم را در اینستاگرام به اشتراک می گذارم به این دلیل است که می خواهم آن ها را به مردم نشان دهم و این موضوع ربطی به این ندارد که من برای مدلینگ و کارهای دیگر در اینستاگرام دست مزدی دریافت می کنم گرچه گاهی برای این ها دستمزد دریافت می کنم ولی هدف من ستاره اینستا شدن نیست و برای آن خطی را مشخص نکرده ام.

نامزدی هایلی بالدوین و جاستین بیبر

مدتی قبل خبر نامزدی هایلی بالدوین با جاستین بیبر ستاره معروف و خواننده کانادایی،  از طرف جاستین اعلام شد و این خبر درست یکسال بعد از جدایی جاستین بیبر و سلنا گومز  اتفاق افتاد

این در حالی ست که خیلی ها جاستین و سلنا را بهترین زوج می دانستند و معتقد بودند که این دو برای هم ساخته شده اند ولی آنچه که این روزها تیتر داغ رسانه ها شده خبر نامزدی جاستین با مدل امریکایی هایلی بالدوین است که البته این خبر ناگهانی نبوده و آنها از سال 2016 همدیگر را می شناختند و مدت کوتاهی باهم در ارتباط بوده اند و بعد از آن ازهم جدا شدند و دوباره به سمت هم برگشتند . 

در این رابطه شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه زمانیکه جاستین با سلنا در ارتباط بوده شایعات روابطت هایلی و جاستین نیز وجود داشته و هایلی خود را تنها یک دوست و حامی معرفی کرده ولی اکنون این دو باهم نامزد هستند  و این بدان معناست که جاستین بیبر هنگامیکه با سلنا گومز در رابطه بوده به هایلی بالدوین فکر می کرده است.

هایلی بالدوین مدل تبلیغاتی برندهای معروف

در سال 2014 هایلی بالدوین اولین کار کت واک خود را برای برند تاپ شاپ انجام داد و در سال 2015 برای مجله ووگ فتوشوت کرد و بعد از آن توانست برای برندهای معروفی مانند آدیداس ، تامی هیلفیگر، فیلیپ پلین، پولو و . مدل تبلیغاتی شود.  

برندکده هایلی ,بالدوین ,جاستین ,وجود ,بیبر ,کرده ,هایلی بالدوین ,جاستین بیبر ,ارتباط بوده ,نامزدی هایلی ,وجود دارد ,نامزدی هایلی بالدوین منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صنايع دستي خراسان جنوبي مرکزمهارت آموختگان بورس را از صفر تا صد با ما یاد بگیرید. هر چی که بخوای یووی دانلود | مرجع دانلود فیلم و سریال , موزیک , اپلیکیشن و... اجناس فوق العاده خرداد موزیک | دانلود آهنگ جدید بیت کوین راز زیبایی