ترندهای اکسسوری بهار 2018

ترندهای اکسسوری بهار 97

واژه اکسسوری از اواخر قرن 19 میلادی وارد ادبیات مد و فشن شد. درواقع اکسسوری به لوازم جانبی گفته می شود که خانمها و آقایون برای تکمیل استایل خود استفاده می کنند و جز قسمت اصلی لباسها بحساب نمی آید.اکسسوری ها شامل: عینک، کمربند، کیف و کفش، ساعت، جواهرات، شال و روسری و ...می باشند.

عینکهای آفتابی‌:

در صدر لیست اکسسوری های بهار 2018 عینک های آفتابی هستند .وجود عینکهای آفتابی با فرم باریک و کشیده در اکسسوری برندهای متفاوت نشان از این است که این مدل عینکها(عینک های میکرو) جز ترندهای بهار 2018 است.

عینک های آفتابی

کیف و کفش:

هیچ کدام از طراحان معروف برای طراحی لباسهای نه مناسب فصل بهار از پارچه های شفاف غافل نشدند از بوتهای لاستیکی و کیفهای شیشه ای گ تا لباسهایی از پارچه های شفاف. و همه این موارد ثابت کرده که ایده ها و اکسسوری های کوچک و دکوری میتواند مورد استقبال قرار بگیرد.

ترند 2018

کلاه:

با شروع فصل جدید و تغییرات جوی، به آب و هوا اعتمادی نیست. البته طراحان برای این موضوع هم چاره ای اندیشیدند و برای هر آب و هوایی کلاهی طراحی کرده اند.همانطور که می دانید سال گذشته کیفهای حصیری مد بود و بنظر میرسد امسال طراحان قرار است کلاه های حصیری را بعنوان ترند بهار 2018 بر سر ما بگذارند.

ترند 2018ترند 2018

 

دستکش های بلند

در ترند بهار 2018 شاهد دستکش های بلندی هستیم که می توانند بهترین انتخاب برای تکمیل استایلتان باشند.

 

گوشواره

در مد بهار 2018 شاهد درخشش گوشوارههای خاص و مجللی هستیم که هنرمندانه مانند یک آویز زیبا و عظیم تکان می خورند.

 

 


برندکده

اگر سوال و يا اشکالي در زمینه " ترندهای اکسسوری بهار 2018 " و يا هر زمينه تحصيلي داريد ،
از خط ثابت با شماره 70705003-021 (از هر نقطه ايران) تماس بگيريد
در صورت مشکل در برقراري تماس به سايت ميهن مشاور مراجعه کنيد

تحصیل نیوز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

سایت تفریحی عکسستان عايقکاري موتورخانه,عايقکاري سردخانه,عايقکاري لوله ها فروشگاه ام پی تری پلیر mp3 player با تخفیف زمستانه diox فیزیکدان شو تردمیل پرومستر پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مرجع بازی کانتر | سیـ اسـ تولـ فروشگاه کیف و کفش السا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان